• Eryaman Mahallesi, 324. Sk. No: 2/A, 06824 Etimesgut/Ankara


Sincan Su Kaçağı Tamiri - TGS Teknik

Sincan Su Kaçağı Tamiri

Sincan su kaçağı tamir servisi TGS Teknik ile eviniz veya işyeriniz, su kaçaklarından kaynaklı bir sızıntı için kırılıp dökülmeden veya komple tesisat yenilemek zorunda kalmadan kolaylıkla giderilmektedir.

Sincan Su kaçağı tamir servisi TGS Teknik, son teknoloji cihazlar kullanarak su kaçağı tespiti ve tamiri yapmakta ve yapılan tamiratlara 1 yıl garanti belgesi verilmektedir. Eğer su kaçağı bulunamaz ise ücret talep edilmemektedir.

Sincan Su Kaçağı Nedenleri Nelerdir?

Su tesisatının kaçak yapma nedenleri arasında en önemlisi eskimiş veya yıpranmış malzemelerden kaynaklanmaktadır.Fakat yanlış kaynak yapma yani usta hatasından dolayı su kaçağı meydana gelebilir.Su tesisat kaçaklarının önüne geçmek kolay değildir ama işlemlerinizi uzman personellere yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Sincan Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

  • Duvarlarınızda ıslaklık, kabarma ve dökülme,
  • Faturanızda onarmal seviyede artış meydana gelmişse,
  • Parke ve fayanslarda su birikiyorsa
  • Kombinin suyu sürekli eksiliyorsa
  • Su saatiniz tüm vanalar kapalı iken bile dönmeye devam ediyorsa
  • Duvardan su çıkıyorsa muhtemelen evinizde su kaçağı vardır. Müşteri hizmetlerimize ulaşarak randevu alırsanız Ankara’nın birçok bölgesine servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Sincan Su Kaçağını Tespit ve Tamir Ederken Kullanılan Ekipmanlar Nelerdir?

Dinleme Cihazı;  Eviniz veya işyerinizde temiz su borularında su kaçağı tespiti akustik frekans algılayıcı dinleme cihazı ile kolaylıkla yapılmaktadır.Temiz su kaçakları duvarlarınıza zarar verdiğinden uzun süre tespit edilmemesi büyük masraflara yol açmaktadır. Cihazlarımız sayesinde kırıp dökülmeden su kaçağı tespiti yapılmakta ve kolaylıkla tamiri gerçekleştirilmektedir.

Görüntüleme Kamerası; Son teknoloij kameralarımız sayesinde piss u borularınızda bulunan kaçağa sebebiyet veren tüm tespitleri kısa süre içerisinde yapmaktayız. Cihaz sadece su kaçağı tespitinde değil borularınız ile ilgili tespit gerektiren tüm işlemlerinizde kolaylıkla kullanılmaktadır.

Termal Kamera; Termal ısı algılayıcı kameralar özellikle sıcak su tesisatı borusunun geçtiği yerleri görüntülemede ve yerden ısıtma tesisatında parke olmayan bölgelerde su kaçağını belirlemek için kullanılan başlıca yöntemlerden biridir.

Size en uygun tespit ekipmanı uzman  ekiplerimiz tarafından tercih edilmektedir.

Sincan Su Kaçağı Tamir Fiyatı Nedir?

Sincan su kaçağı tamir fiyatı evinizdeki ve işyerinizdeki kaçağın durumana göre değişiklik göstermektedir. Su kaçağı tespit edilmediği takdirde sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.Su kaçağı tespit fiyatı ile ilgili detaylı bilgi için lütfen müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

 

tgsdizayn_whatsapp tgsdizayn_phone logo