• Eryaman Mahallesi, 324. Sk. No: 2/A, 06824 Etimesgut/Ankara


Bağlıca Kombi Servisi - TGS Teknik

Bağlıca Kombi Servisi

Kombiniz çalışmıyor veya kombi sisteminizin bir kısmı düzgün çalışmıyorsa Bağlıca Kombi Tamir Servisi TGS Teknik ile hemen temasa geçin.

Bağlıca’nın en güvenilir kombi tamircisi, uzun yıllardan bu yana kombi arızalarında servis ihtiyacına hızlı, garantili ve yerinde çözüm hizmeti vermekteyiz.

Bağlıca Kombi Servisi TGS Teknik, günlük yaşantınızın vazgeçilmezleri haline gelen kombileriniz için garantili teknik destek ve servis hizmeti sunmaktadır. Bağlıca TGS Teknik ve kombi servisi olarak 25 seneyi aşkın tecrübeli kadromuz ile her konuda müşterilerimize tam destek hizmeti vermekten mutluluk duyan firmamızın bünyesinde yapılan tamir ve değişen parçalar 1 yıl süreyle garanti kapsamına alınmaktadır.

Bağlıca Kombi Tamiri

Kombiler genleşme tankı, hava akış şalteri, baca, ısı sensörleri, eşanjör, pompa, fan motoru, termostat, kontrol panosu, elektronik anakart, gibi birçok parçaların bir araya gelmesiyle oluşmaktadır.

Bu kadar çok parçadan oluşan kombi kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde arızalar olabilir.

Kombi arızalandığında arıza kodları ile size durumu bildirir. Arıza kodları sayesinde kombi arıza sebebini anlayabilirsiniz. Kesin çözüm için lütfen hemen Bağlıca kombi servisi TGS Teknik ile iletişime geçiniz.

Neden Bağlıca Kombi Servisi?

Firmamız tarafından müşteri memnuniyeti işlemlerin her aşamasında ön planda tutulmaktadır. Firma personellerimiz adresinize ulaştığında öncelikle gerekli çalışmaları yapıp ne gibi sorun yada sorunları var ise müşteri ile paylaşılır. Sizin onayınızdan sonra teknisyenlerimiz onay verilmesi durumunda gerekli aksiyonlar yapar ve arızanızı giderir.

Cihazın tamiri bittiğinde bütün kontrollerini yapıp görevli teknisyenler müşteriye cihazı çalışır durumda teslim ederek değişen parçaların garanti belgesini müşteriye takdim edilir.

Ev eşyaları arasında vazgeçilmezlerden birisi olan kombilerin tamir ve bakımının yetkili ve uzman kişiler tarafından yapılması çok önemli bir husustur.

25 yılı aşkın tecrübeye sahip personellerimiz ile yapacağımız tüm işlerde bizlere gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz her şey için lütfen bizim ile iletişime geçiniz.

tgsdizayn_whatsapp tgsdizayn_phone logo